KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 7649302
nr 764 9302
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Collage, Olle Kåks (1941-2003), "Mellan mussla och måne" signerad-81, 175x248
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 11 juni 2012
kl 17:17:05
11/6 15:26:00
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks